СООБРАЌАЈ
НОВА

Помош - општи прашања

Што е сообраќајот Нова?

Шверц Нова е бесплатно рекламирање програма ќе рекламирате вашиот веб-сајт преку Слободен реклама, Слободен линк размена, Autosurfing, Директориум Пријавите, E-mail маркетинг и Осврти.

Очигледно за да се обезбеди фер користење на овие објекти се ограничени со Кредити за реклама и за ограничување на бројот на неплатени врската размена

Дали сообраќај Нова гарантира квалитетот на сообраќајот?

Да! За разлика од некои од нашите конкуренти кои користат автоматски сообраќај генерација методи, ќе свесно само некогаш Испрати човечки сообраќај кон вашиот веб-сајт.

Дали сообраќај Нова прифати содржини за возрасни?

Да го прави тоа, бидејќи тоа дава рекламни и autosurfers опција да не гледате содржини за возрасни. Додека, исто така предупредување линк разменувачи и луѓе гледање директориумот дека врската е возрасен со икона.

Што значи сообраќај Нова класа како возрасни?

Шверц Нова класи веб-сајтови за порнографија, коцкање и насилство како возрасни веб-сајтови.

Вози сообраќај во светот на својата веб-страница ...

AfrikaansBahasa IndonesiaCatalàČeskéCymraegDanskeDeutschEestiEnglishEspañolFilipinoFrançaiseGalegoHrvatskiÍslenskaItalianoLatvijāLietuvosMagyarMaltiMelayuNa hÉireannNederlandseNorskePolskaPortuguêsRomânăShqiptarSlovenščinaSlovenskémuSuomalainenSvenskaSwahiliTürkViệtΕλληνικάБеларускаяБългарскиМакедонскиРоссиюСрпскаУкраїнськеייִדישעבריתالعربيةفارسیहिन्दीไทย中文(简体)中文(繁體)日本한국어