TRAFIKUT
NOVA

Lista >> Kompjuter dhe Internet >> World Wide Web

World Wide Web është një sistem i përdorur gjerësisht informacion në internet që ofron lehtësira për dokumente të jetë i lidhur me dokumente të tjera nga lidhjet HyperText, duke bërë të mundur e përdoruesit për të kërkuar informacion duke lëvizur nga një dokument në tjetrin.

Drive trafikut të gjithë botën për faqen tuaj te internetit ...

AfrikaansBahasa IndonesiaCatalàČeskéCymraegDanskeDeutschEestiEnglishEspañolFilipinoFrançaiseGalegoHrvatskiÍslenskaItalianoLatvijāLietuvosMagyarMaltiMelayuNa hÉireannNederlandseNorskePolskaPortuguêsRomânăShqiptarSlovenščinaSlovenskémuSuomalainenSvenskaSwahiliTürkViệtΕλληνικάБеларускаяБългарскиМакедонскиРоссиюСрпскаУкраїнськеייִדישעבריתالعربيةفارسیहिन्दीไทย中文(简体)中文(繁體)日本한국어