TRAFIKUT
NOVA

Lista >> Kompjuter dhe Internet >> World Wide Web >> Biskota

Cookies është një pako e të dhënave të dërguar nga një server të internetit për një shfletues, e cila është kthyer nga shfletuesi çdo herë që më pas të njëjtën server accesses për të identifikuar përdoruesit apo rrugën e qasjes së tyre në server.

Drive trafikut të gjithë botën për faqen tuaj te internetit ...

AfrikaansBahasa IndonesiaCatalàČeskéCymraegDanskeDeutschEestiEnglishEspañolFilipinoFrançaiseGalegoHrvatskiÍslenskaItalianoLatvijāLietuvosMagyarMaltiMelayuNa hÉireannNederlandseNorskePolskaPortuguêsRomânăShqiptarSlovenščinaSlovenskémuSuomalainenSvenskaSwahiliTürkViệtΕλληνικάБеларускаяБългарскиМакедонскиРоссиюСрпскаУкраїнськеייִדישעבריתالعربيةفارسیहिन्दीไทย中文(简体)中文(繁體)日本한국어