TRAFIKUT
NOVA

Lista >> Kompjuter dhe Internet >> World Wide Web >> Semantic Web

Web Semantic është një zhvillim zhvillim të internetit në të cilën kuptimin e informacionit dhe shërbimeve në web është e përcaktuar, duke bërë të mundur për web të "kuptojnë" dhe të plotësojë kërkesat e njerëzve dhe makinave për të përdorur përmbajtjen web.

Drive trafikut të gjithë botën për faqen tuaj te internetit ...

AfrikaansBahasa IndonesiaCatalàČeskéCymraegDanskeDeutschEestiEnglishEspañolFilipinoFrançaiseGalegoHrvatskiÍslenskaItalianoLatvijāLietuvosMagyarMaltiMelayuNa hÉireannNederlandseNorskePolskaPortuguêsRomânăShqiptarSlovenščinaSlovenskémuSuomalainenSvenskaSwahiliTürkViệtΕλληνικάБеларускаяБългарскиМакедонскиРоссиюСрпскаУкраїнськеייִדישעבריתالعربيةفارسیहिन्दीไทย中文(简体)中文(繁體)日本한국어