TRAFIKUT
NOVA

Ndihmë - çështje të përgjithshme

Çfarë është e trafikut Nova?

Trafiku Nova është një program i lirë reklamat ne reklamuar faqen tuaj përmes Login falas, Shkëmbimet e lirë Link, Autosurfing, Submissions Directory, Email Marketing dhe Shqyrtime.

Natyrisht për të siguruar përdorimin e drejtë këto objekte janë të kufizuara me Kredite Reklama dhe shkronja kapitale për numrin e shkëmbimeve Lidhje të papaguara

A Nova Trafikut të garantuar cilësinë e trafikut të saj?

Po! Ndryshe nga disa nga konkurrentët tanë që përdorin metoda të automatizuar e brezit të trafikut, ne do të dije vetëm ndonjëherë të dërguar të trafikut njerëzor në faqen tuaj te internetit.

A e trafikut Nova pranojë përmbajtje për të rritur?

Po e bën atë, sepse ajo i jep reklamuesit dhe autosurfers mundësinë për të mos parë përmbajtje për të rritur. Ndërsa edhe paralajmërimin Këmbyesit link dhe njerëzit shikojnë directory që një lidhje është rritur me icon.

Çfarë do të Trafikut Nova klasës si përmbajtje për të rritur?

Trafikut klasa Nova faqet e internetit për të, lojrat e fatit pornografinë dhe dhunën si faqet e internetit përmbajtje për të rritur.

Drive trafikut të gjithë botën për faqen tuaj te internetit ...

AfrikaansBahasa IndonesiaCatalàČeskéCymraegDanskeDeutschEestiEnglishEspañolFilipinoFrançaiseGalegoHrvatskiÍslenskaItalianoLatvijāLietuvosMagyarMaltiMelayuNa hÉireannNederlandseNorskePolskaPortuguêsRomânăShqiptarSlovenščinaSlovenskémuSuomalainenSvenskaSwahiliTürkViệtΕλληνικάБеларускаяБългарскиМакедонскиРоссиюСрпскаУкраїнськеייִדישעבריתالعربيةفارسیहिन्दीไทย中文(简体)中文(繁體)日本한국어