TRAFIKUT
NOVA

Ndihmë - Reklama

Si e reklamave në punën e trafikut Nova?

Për të marrë reklama pa pagesë ju duhet të Shkruani një reklamë për faqen e internetit që ju doni të reklamuar dhe pastaj një herë se është i miratuarju duhet të përfundojë referohem tuaj. Kliko "Finish dhe Advert Display" button dhe zgjidhni nëse doni të regjistroheni, të garantuar disa herë kësaj shpallje është klikuar, ose të krijojë një reklamë për faqen tuaj te internetit, e cila ju lejon të merrni reklama falas duke përdorur projektuesi tonë referohem.

Nëse ju jeni krijuar referohem për kodin e lirë të gjenerojë dhe pastaj vendin e saj kudo në faqen tuaj te internetit dhe ajo do të shfaqet në vend ishte vendosur in Përndryshe, nëse ju jeni duke përdorur mundësitë e paguar zgjidhni opsionin e duhur dhe të paguajnë përmes faqes upgrade.

Në një orë apo më shumë, pasi është ajo që ju keni paguar ose në qoftë se referohem falas juaj shihet e parë faqen tuaj te internetit do të skanuar dhe pastaj do të fillojnë të shfaqen falas në reklamat në faqet e internetit të tjera pjesëmarrëse në rrjetin ad-Trafikut Nova.

Faqet e internetit të tjera që më nga afër ndeshjen faqen tuaj te internetit do të shfaqet së pari për aq kohë sa ata janë të regjistruar ose kanë kredi të mjaftueshme reklamat. Nëse faqja juaj nuk është e gjeneruar kredi të mjaftueshme Reklamim ju mund të blerë Kredite ekstra Reklama.

Si mund të reklamoni pa treguar një reklamë në web faqen time?

Ju mund të zgjidhni opsionin e garantuar godet, e cila ju lejon për të përcaktuar se sa herë të doni referohem juaj të jetë klikuar mbi. Kjo nuk kërkon një lidhje recipricol dhe do të sigurojë referohem juaj është treguar gjithmonë deri në këtë kufi është arritur.

Alternativley Nëse ju nuk doni të tregojnë reklamat në faqen tuaj ju mund të Regjistrohu të trafikut Nova dhe të gjithë reklamat tuaja do të tregojë deri pa instaluar kodin reklamat në faqen tuaj te internetit për herë të ju të regjistroheni.

Çfarë lloje reklamat janë atje?

  • Reklamat Standard - këto iframes përdorur dhe javascript në vendin e reklamat e trafikut Nova në përmbajtjen faqen tuaj te internetit. Kjo shpallje do të fitoni ju një Credit Reklama çdo kohë dikush klikimeve në të, si dhe pikëpamjet e tij.
  • Reklamat ngjitet - këto reklamat tregojnë vetëm si reklamat standard, por të rrinë në një anë të ekranit: të lartë, poshtë, majtas ose djathtas. Kur përdoruesi fletushkat dritare reklamat mbetet në vend. Megjithatë përdoruesit mund të zgjedhin për të fshehur reklamat duke klikuar kryq. Kjo shpallje do të fitoni ju një Credit Reklama çdo kohë dikush klikimeve në të, si dhe pikëpamjet e tij.
  • Reklamat Inline Teksti - këto reklamat ndryshojë tekstin e faqes tuaj nga ambalazhi lidhje të dyfishtë nënvizoi rreth fjalët më të përshtatshme. Kur një përdorues rri pezull mbi lidhjen referohem një referohem përkatës është treguar më pas në një kuti të vogël inline popup. Në çdo reklamat Inline të tjera lidhur teksti punojnë vetëm si reklamat standard.
  • Reklamat statike - këto janë HTML lidhje me një faqe interneti duke u shpallur që përputhet me të afërt faqen tuaj te internetit. Avantazhi i këtij lloji i referohem është se ajo mund të vendoset në vende ku nuk do të referohem Javascript punojnë si brenda një email. Kjo shpallje do të fitoni ju një Credit Reklama çdo kohë dikush klikimeve në të.
  • Marketing Email - Traffic Nova ofron mundësi reklamat email për një tarifë të vogël për email. Email janë dërguar vetëm për njerëzit që kanë zgjedhur double-në për të marrë ato dhe janë të interesuar në lexim reklamat në subjekte shtetërore referohem juaj është i zbatueshëm për të. Lexoni më shumë për Email Marketing.

Si mund ta shoh se si reklamat e mia janë kryer?

Ju mund të shkoni në raport faqe dhe kjo do të ju tregojnë se sa përshtypje dhe klikimeve reklamat tuaja kanë marrë me kalimin e kohës.

Drive trafikut të gjithë botën për faqen tuaj te internetit ...

AfrikaansBahasa IndonesiaCatalàČeskéCymraegDanskeDeutschEestiEnglishEspañolFilipinoFrançaiseGalegoHrvatskiÍslenskaItalianoLatvijāLietuvosMagyarMaltiMelayuNa hÉireannNederlandseNorskePolskaPortuguêsRomânăShqiptarSlovenščinaSlovenskémuSuomalainenSvenskaSwahiliTürkViệtΕλληνικάБеларускаяБългарскиМакедонскиРоссиюСрпскаУкраїнськеייִדישעבריתالعربيةفارسیहिन्दीไทย中文(简体)中文(繁體)日本한국어