TRAFIKUT
NOVA

Help - Features lirë dhe të paguar

Si mund të Reklamim punë Credits?

Çdo herë një nga reklamat tuaja janë të shfaqura ose klikuar mbi të kushton një Credits Reklamim. Përveç kësaj ajo kushton një Credit Reklamim çdo herë faqen tuaj është shfaqur në funksion Autosurf.

Si mund ta gjej Credits Reklamim?

Kur keni krijuar një llogari të re që ju të merrni 500 Credits falas Advertising, megjithatë ju mund të fitoni kredi në mënyrat e mëposhtme:

 • Çdo herë faqen tuaj te internetit tregon një referohem Nova Traffic keni fituar një Credit Reklamim.
 • Çdo dy faqet e internetit të ju parë në Autosurfer do të fitojë një Advertising Credit.
 • Çdo rishikim i pranuar faqe ju shkruani do t'ju japë Credits pesëdhjetë Reklamim.
 • Nga blerjen e 10.000 Kredite Reklamim në një kohë.

Si nuk këmbimit lidhje punë limit?

Kur keni krijuar një llogari të re ju merrni tre shkëmbimeve link. Çdo herë që bëni një shkëmbim lidhje kjo ju kushton një nga këto lidhje në dispozicion. Mirëpo, kur ju fshini një shkëmbim lidhje ju do të merrni këtë link në dispozicion mbrapa.

Si mund të abonimit punë?

Ju ose mund të merrni një e-off abonim mujor të gjatë ose të paguajnë më pak në muaj dhe për të marrë një vazhdim abonim mujor. Pas abonimit tuaj skadon ju nuk do të marrë të mirat e regjistrimit i cili është:

 • Unlimited reklamat treguar, pa nevojën për një referohem reciproke.
  • Si parapagues reklamat tuaja do të shfaqet shumë më shpesh se një parapagues jo.
 • pikëpamjet e Pafund në Programi Autosurf.
 • Unlimited Lidhje e shkëmbimeve.
 • Shtoni lidhje të pakufizuar për tonë Lista.
 • vendosja prioritare e internetit tuaj për anëtarët tonë. Subscribers dalë përpara të gjitha faqet e internetit të tjera anëtare në faqet e internetit shqyrtim dhe lidhjet e faqeve web të këmbimit. Gjithashtu Listimet e tyre janë të vëna në dukje me një icon.

Natyrisht të gjitha këto përfitime janë subjekt i lidhjeve, reklamat dhe shkëmbimet Lidhje të qenë i pranuar.

Drive trafikut të gjithë botën për faqen tuaj te internetit ...

AfrikaansBahasa IndonesiaCatalàČeskéCymraegDanskeDeutschEestiEnglishEspañolFilipinoFrançaiseGalegoHrvatskiÍslenskaItalianoLatvijāLietuvosMagyarMaltiMelayuNa hÉireannNederlandseNorskePolskaPortuguêsRomânăShqiptarSlovenščinaSlovenskémuSuomalainenSvenskaSwahiliTürkViệtΕλληνικάБеларускаяБългарскиМакедонскиРоссиюСрпскаУкраїнськеייִדישעבריתالعربيةفارسیहिन्दीไทย中文(简体)中文(繁體)日本한국어