TRAFIKUT
NOVA

Help - Links

Çfarë është "lidhjet e mia" faqe për të?

"Lidhjet e mia" faqe ju lejon të shtoni një link për tonë Lista, që shkëmbimi lidhje me faqet e internetit të tjera dhe shtoni lidhje me Programi Autosurf.

Pse nuk është ajo e lirë të shtoni një link në directory tuaj?

Ne të paguani një tarifë nominale e një dollar amerikan për të penguar spammers dhe lirisht priti faqet e internetit nga clogging sistemin tonë.

Cila është ideja e sistemit këmbimit lidhje?

Lidhje të këmbimit është duke u përpjekur për të zgjidhur problemin webmasters përbashkët kanë se kjo merr kohë të lidhjet e këmbimit me faqet e internetit të tjera.

Duke siguruar kodin e lirë që webmasters pjesëmarrëse mund të zhvillohet në faqet e tyre dhe një ueb shërbim për të ndarë informacione që do të thotë që shkëmbimet të miratuar link do të paraqitet brenda një ore në të gjitha faqet e internetit në fjalë.

Si mund të instaloj një shkëmbim lidhje në web faqen time?

Së pari të krijojë një lidhje në lidhjet e mia faqe. Pasi ta keni krijuar një lidhje një "lidhje Exchange for FREE" button do të paraqitet pranë lidhjen. Kliko në këtë dhe kopjoni kodin PHP mbi një faqe PHP e kësaj faqe interneti.

Tani që këmbimit lidhjen tuaj është instaluar ndonjë lidhje që ju të këmbimit do të ketë automatikisht të shfaqet këtu, pa ndonjë nevojë për punë të mëtejshme.

Si mund të këmbimit lidhje me faqet e internetit të tjera?

Pasi të keni instaluar këmbimit lidhjen tuaj siç përshkruhet më sipër ju mund të shkëmbejnë links. Për ta bërë këtë të shkuar në lidhjet e mia faqe dhe kliko në "Exchange Link" button.

Kjo do të ju merr në faqen e shkëmbimeve, ku shkëmbimet e mundur lidhjen janë të theksohet se ata janë të urdhëruar me faqet e internetit të cilët kanë një shkëmbim të instaluar lidhje të parë. Kliko në butonin "këmbimit Kërkesë link" button këtë do të informojnë përdoruesit që ata duan për të shkëmbyer lidhje me ju. Nëse ata pranojnë se ju do të njoftoheni përmes email-it dhe do të përdorë një nga tuaj shkëmbimeve lidhje të mundshme. Ju mund të fshini këmbimit lidhje duke shtypur "Delete këmbimit lidhje" button cila do të rrisë shkëmbimet e mundur lidhjen tuaj nga një.

Pse është numri i shkëmbimeve Lidhje mbuluar?

Kjo na kushton shumë bandwidth për të ofruar këtë shërbim. Pra, ne kemi nevojë për njerëz të paguajnë për përdorimin e madhe e tij.

Çfarë është autosurfing

Mbi Trafikun Nova autosurfing do të shfaq një faqe interneti për një përdorues çdo dhjetë sekonda, për çdo dy faqet e internetit të përdoruesit pikëpamjet që fitojnë një Advertising Credit.

Sistemi do të ndalet çiklizmit nëpër faqet e internetit, nëse ju klikoni jashtë dritares dhe nuk do të llogariten freskon.

Si mund ta përdor në mënyrë efektive autosurfing?

Për të përdorur autosurfing efektive ju duhet të sigurojë të mos krijohet një lidhje autosurf që pikat në një faqe ku ju keni një referohem Nova Traffic ndryshe çdo autosurf do t'ju kushtojë dy kredi reklamat një për hit Autosurf dhe një për përshtypjen referohem.

Në vend të kësaj të përpiqet të bëjë një faqe spërkatje vetëm për autosurfing dhe të bëjë një Lidhje në Trafiku Nova për autosurfing që tregon për atë që do të merrni mesazhin tuaj të gjithë / të shitur prodhimet tuaja etj, në dhjetë sekonda ose më pak, në këtë mënyrë ju duhet të bëni më të madhe të çdo hit.

Si mund të shqyrtime punë?

Shqyrtime punë nga njerëz të shkruar komente në faqet e internetit në sistemin tonë. Këto komente janë pastaj cilësi të shqyrtohen nga ne nëse ata janë të pranuar ata do të paraqiten në faqen e përmbledhje të internetit duke u shqyrtuar.

Kjo mund të gjenden duke klikuar në butonin Më shumë informacion pranë hyrjes faqen e internetit në dosjen Nova Trafikut.

Drive trafikut të gjithë botën për faqen tuaj te internetit ...

AfrikaansBahasa IndonesiaCatalàČeskéCymraegDanskeDeutschEestiEnglishEspañolFilipinoFrançaiseGalegoHrvatskiÍslenskaItalianoLatvijāLietuvosMagyarMaltiMelayuNa hÉireannNederlandseNorskePolskaPortuguêsRomânăShqiptarSlovenščinaSlovenskémuSuomalainenSvenskaSwahiliTürkViệtΕλληνικάБеларускаяБългарскиМакедонскиРоссиюСрпскаУкраїнськеייִדישעבריתالعربيةفارسیहिन्दीไทย中文(简体)中文(繁體)日本한국어