TRAFIKUT
NOVA

Help - Përshtypje Quality

Pse nuk e trafikut shqyrtim Nova cilësisë reklamat, lidhjet dhe përshtypjet e internetit?

Spammers shpesh përpiqen për të shtuar spam në sistemin tonë, kështu që në mënyrë për të mbajtur të sistemit si të pastër të jetë e mundur ne filter atë për cilësi.

Sa kohë duhet për nova trafikut për të rishikuar diçka?

Kjo varet nga të hyni përsëri e materiale me të cilat përballemi, por zakonisht vetëm disa orë dhe zakonisht më pak se 24 orë. Nëse keni një problem, ju lutem na kontaktoni.

Do të paguajnë të thotë unë nuk do të shqyrtohen?

Jo, ne vazhdimisht çdo referohem, lidhje dhe shqyrtim website pa marrë parasysh për të siguruar Traffic Nova ka reklamat më të mira, Autosurfing faqet e internetit, Lista shënimet etj

Çfarë ndodh në qoftë se të paguaj, por janë hedhur poshtë?

Nëse ju paguani, por janë hedhur poshtë ju mund të redaktoni vetëm lidhjen ose referohem dhe rikthejë atë, derisa problemi është zgjidhur.

Cilat janë arsyet për të qenë kthyer poshtë për një rishikim të cilësisë?

Arsyet për të qenë kthyer poshtë janë:

  • përmbajtje pa kriter, ne nuk pranojmë përmbajtje të dhunshme, raciste ose poshtërues
  • Përmbajtja Spam
  • dorëzimin Directory që ka qenë vendosur në kategori të gabuar
  • Një URL që nuk është përfaqësues i web faqen tuaj, si ajo pikë në domenin e gabuar.

Çfarë të bëj nëse pika e mia nuk do të kalojë një rishikim të cilësisë?

Nëse ju nuk do një rishikim ju do të jetë email me arsyen pse ju dështuar. Prandaj të përpiqemi për të rregulluar çështjen e sugjeruara dhe të rikthejë pika tuaj.

Nëse ju mendoni se ajo ka kaluar shqyrtimin cilësi ose një përjashtim duhet të bëhen në rastin tuaj, ju lutem na kontaktoni.

Drive trafikut të gjithë botën për faqen tuaj te internetit ...

AfrikaansBahasa IndonesiaCatalàČeskéCymraegDanskeDeutschEestiEnglishEspañolFilipinoFrançaiseGalegoHrvatskiÍslenskaItalianoLatvijāLietuvosMagyarMaltiMelayuNa hÉireannNederlandseNorskePolskaPortuguêsRomânăShqiptarSlovenščinaSlovenskémuSuomalainenSvenskaSwahiliTürkViệtΕλληνικάБеларускаяБългарскиМакедонскиРоссиюСрпскаУкраїнськеייִדישעבריתالعربيةفارسیहिन्दीไทย中文(简体)中文(繁體)日本한국어