TRAFIKUT
NOVA

Regjistrohu

Fushat me një * janë të nevojshme.

Ne nuk do të japë adresën tuaj të email-it për ndonjë palë e tretë.

Pse regjistrohem?

Ne ofrojmë contextualised reklamat këmbim të lirë në këto reklamat shfaqur vetëm më reklamat përkatëse në faqen tuaj, por për të mbajtur shërbim falas ju duhet të bëhet edhe një referohem në faqen tuaj te internetit. Everytime ju tregojnë reklamat kjo ju jep një kredi që mund të përdoret për të shfaqur referohem tuaj në faqen e internetit e dikujt tjetër.

Ju merrni edhe tre shkëmbimin e lirë lidhje, kjo ju mundëson që automatikisht të këmbimit lidhje me faqet e internetit të tjera, për të bërë këtë ju duhet ta instaloni këmbimit thjeshtë lidhje në faqen tuaj te internetit. Atëherë ju mund të shkoni nëpër database tonë të njerëzve në programin e këmbimit lidhje dhe shtoni ata që do të plotësojë faqen tuaj më së shumti. Kjo është një mënyrë e madhe për rritjen e PageRank tuaj.

Por kjo nuk ka ndaluar atje! Ju gjithashtu mund të shtoni faqen tuaj të programit Autosurf të cilat mund të masivisht rritje numri i hits faqen tuaj te internetit merr duke ekspozuar faqen tuaj të trafikut të cilësisë.

Nëse kjo nuk është e mjaftueshme që ju mund të shtoni linkun tuaj për Traffic directory tonë Nova.

Drive trafikut të gjithë botën për faqen tuaj te internetit ...

AfrikaansBahasa IndonesiaCatalàČeskéCymraegDanskeDeutschEestiEnglishEspañolFilipinoFrançaiseGalegoHrvatskiÍslenskaItalianoLatvijāLietuvosMagyarMaltiMelayuNa hÉireannNederlandseNorskePolskaPortuguêsRomânăShqiptarSlovenščinaSlovenskémuSuomalainenSvenskaSwahiliTürkViệtΕλληνικάБеларускаяБългарскиМакедонскиРоссиюСрпскаУкраїнськеייִדישעבריתالعربيةفارسیहिन्दीไทย中文(简体)中文(繁體)日本한국어